• تلفن: 35095035-021
  • info@raadcallcenter.ir
  • تهران، بلوار پاسدار گمنام، خیابان تکیه اکبرآبادی، پلاک 7

درباره ما

History

فعالیت اصلی ما چیست؟

مرکز پیام رعد، اولین مرکز تماس جامع ایران بر پایه‌ی کارآفرینی اجتماعیست که دارای مجوز رسمی و پروانه‌ کانتکت سنتر از سازمان مقررات رادیویی می‌باشد. کار اصلی ما در مرکز پیام رعد، همکاری با شرکت‌هاییست که پشتیبانی و فروش خود را برونسپاری می‌کنند. به دلایل مختلفی از جمله هزینه‌های بالای تربیت نیرو و تخصیص فضا و امکانات، نیاز به مدیریت، کنترل و بهینه سازی تماس‌ها، همچنین گزارش‌گیری و مدیریت ارتباط با مشتری، شرکت‌های مختلف برای پوشش دادن بهتر پشتیبانی خود ( تلفنی، آنلاین، تیکت و ...) اقدام به برونسپاری این قسمت کار به مراکزی می‌کنند که به صورت تخصصی به این فعالیت می‌پردازند. همچنین تخصصی‌تر شدن فرایند جذب مشتری و نگهداری آن، ثبت منظم و طبقه بندی اطلاعات مشتری و نیاز به توجه دقیق‌تر و خلاقانه‌تر به نیازهای مشتری و بازار، باعث می‌شود این مهم به بخش‌های مختلف فروش نیز تعمیم پیدا کند.

History

چه شرکت‌هایی می‌توانند با ما همکاری کنند؟

مرکز پیام رعد با تشکیل تیمی مجرب و به روز در بخش مدیریت، کارشناسان متخصص و خلاق و استفاده از ابزارهای روز این امکان را برای کسب و کارها، استارت‌آپ‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل و شرکت‌های بزرگ و کوچک فراهم آورده تا با خیال راحت این بخش از کار خود را برونسپاری کرده و تمرکز خود را روی هسته‌ی اصلی کسب و کارشان قرار دهند.

History

کدام ویژگی، ما و همکارانمان را خاص می‌کند؟

افتخار ما این است که در این بستر از ظرفیت توانیابان جسمی استفاده می‌کنیم. کارشناسان آموزش دیده ای که سخت معتقدیم محدودیت‌های حرکتی، نتوانسته آن‌ها را از توانایی‌های بالایشان در زمینه‌های کاری مختلف و متناسب با شرایط باز دارد و علاوه بر این انگیزه‌ای بالا در اثبات عملکردشان ایجاد کرده است. شفافیت، کیفیت و پیشرفت همه جانبه همواره در دستور کار ماست. پشت کار شماییم.

Language